КЛИШКВІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ШОСТКИНСЬКОГО  РАЙОНУ  СУМСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

                                                  38 СЕСІЇ CЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

11.04.2019р.                                                                                              с.Клишки                       

 

Про прийняття проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок  єдиного податку на території Клишківської сільської ради на 2020 рік»

 

                 Відповідно до п. 24, 35 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 7, п. 10.2 ст. 10, п. 12.3 – 12.5 ст. 12, ст.ст. 269 – 287 Податкового Кодексу України, Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, рекомендацій постійної депутатської комісії Клишківської сільської ради з питань регулювання земельних відносин, розглянувши Проект рішення Клишківської сільської ради „ Про місцеві податки і збори на території Клишківської сільської ради на 2020 рік ” (додаток 1) та аналіз регуляторного впливу (додаток 2), сільська рада:

вирішила

  1.   Подати Проект рішення Клишківської  сільської ради „ Про місцеві податки і збори на території Клишківської сільської ради на 2020 рік ” до постійної комісії ради з питань планування бюджету та фінансів, регуляторної діяльності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, для вивчення та надання висновків про відповідність проекту регуляторного акта вимогам ст.ст. 4 та 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
  2. Подати Проект рішення Клишківської сільської ради „ Про місцеві податки і збори на території Клишківської сільської ради на 2020 рік ”, аналіз регуляторного впливу та експертний висновок  комісії ради з питань регуляторної політики щодо регуляторного впливу проекту до уповноваженого органу щодо здійснення державної регуляторної політики для підготовки пропозицій щодо удосконалення проекту відповідно до принципів державної регуляторної політики.
  3. Доручити секретарю Клишківської сільської ради:
    1. забезпечити розміщення повідомлення про оприлюднення Проекту рішення Клишківської сільської ради з метою одержання зауважень і пропозицій до нього від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на дошці оголошень сільської ради.
    2. забезпечити оприлюднення Проекту рішення Клишківської сільської ради „ Про місцеві податки і збори на території Клишківської сільської ради на 2020 рік  ” на офіційному сайті http://klushku.shostkarr.org.ua/.
  4. Встановити, що строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету фінансів та соц. розвитку села.

 

 

    Сільський голова                                                    Б.В.Прядка